O firmie

Firma BINARI Sp. z o.o. istnieje od roku 2008 i zajmuje się szeroko pojętą obsługą inwestycji budowlanych, począwszy od fazy wykonalności inwestycji poprzez projektowanie i nadzór nad procesem budowlanym, kończąc na odbiorach formalno-prawnych obiektów. Ponadto udzielamy pomocy w bieżącej eksploatacji budynków poprzez wykonanie obowiązkowych przeglądów oraz inwentaryzacji.

W roku 2012 BINARI Sp. z o.o. rozszerzyła swoje usługi na działalność deweloperską. Projekty realizowane przez naszą firmę obejmują budowę budynków mieszkalnych zlokalizowanych na spokojnych podmiejskich terenach z dala od miejskich aglomeracji. Domy z naszej oferty są projektowane i wykonywane z dbałością o szczegóły zarówno pod kątem konstrukcyjno-budowlanym jak i estetycznym.

Głównym atutem BINARI Sp. z o.o. jest kadra, którą tworzą doświadczeni architekci, inżynierowie, doradcy techniczni oraz projekt managerowie. Grupa pracowników z różnych branż oraz o różnorodnych umiejętnościach tworzy zespół, który jest w stanie stawić czoło najbardziej skomplikowanym problemom.